Про Деревце

Вальдорфсьска педагогіка-це природність. Природність стосунків, природність оточення, природність розвитку. Вихователі нашого садочка докладають великих зусиль, щоб наповнити життя дітей радістю, творчістю та різноманітними природніми процесами важливими для життєдіяльності дітлахів.

Наш Розклад

8:00 – 9:15 зустріч,вітання, вільна гра в групі
9:15 – 9:45 ранкове коло (ранкові новини, пальчикові ігри, хоровод)


9:45 – 10:00 СНІДАНОК


10:00 – 10:40 вільна гра,початок англійського блоку
10:40 – 10:50 прибирання іграшок


10:50 – 11:00 ПОЛУДЕНЬ


11:00 – 11:20 англійське коло (пісні та ігри)
11:20 – 11:40 діяльність, завершення англійського блоку
11:40 – 12:30 прогулянка на майданчику, рухливі ігри


12:30 – 13:00 ОБІД


13:00 – 13:20 переодягання на сон, казка
13:20 – 15:20 сон
15:20 – 15:45 вільна гра, малювання крейдами, підготовка до школи для шестирічок


15:45 – 16:00 ПІДВЕЧІРОК


16:00 – 17:00 прогулянка на майданчику, рухливі ігри

17:00 – 17:20 ВЕЧЕРЯ


17:20 – 17:40 вечірне коло (вечірні новини, пальчикові ігри, історія)
17:40 – 19:00 вільна гра, малювання крейдами, рукоділля

Понеділок. Живопис, англійський блок.
Вівторок. Ліпка з воску,англійський блок.
Середа. Рукоділля,англійський блок.
Четвер. Кухарство,англійський блок.
П’ятниця. Кухарство, англійський блок, похід.

ТИЖНЕВИЙ РИТМ

ХАРЧУВАННЯ

Для вегетаріанців та діток з харчовою алергією можливе індивідуальне меню.

Понеділок.

Сніданок: рисова каша з вершковим маслом, молоко (окремо), ізюм, яблука свіжі.

Полудень: свіжі фрукти*.

Обід: гороховий суп, хліб цільно-зерновий бездріжжовий, яйця перепелині, сир моцарела, свіжі овочі по сезону**, макарони з вершковим маслом, домашня курка, тушкована з овочами.

Підвечірок: яблука свіжі, сушені фрукти і горіхи***, цільно-зернові хлібці, какао, молоко.

Вечеря: каша гречана з вершковим маслом, яйця перепелині, сир моцарела, свіжі овочі по сезону.

Середа. Сніданок: каша пшоняна з вершковим маслом, молоко (окремо), ізюм, яблука свіжі.

Полудень: свіжі фрукти.

Обід: суп овочевий з курячими фрікадельками, хліб цільно-зерновий бездріжжовий, яйця перепелині, сир моцарела, свіжі овочі по сезону, макарони з вершковим маслом

Підвечірок: яблука свіжі, сушені фрукти і горіхи, цільно-зернові хлібці, какао, молоко.

Вечеря: гречана каша з вершковим маслом, сир моцарела, свіжі овочі по сезону.

П’ятниця. Сніданок: фруктовий салат, йогурт, мюслі. Полудень: свіжі фрукти. Обід: суп гречаний, хліб цільно-зерновий бездріжжовий, яйця перепелині, сир моцарела, свіжі овочі по сезону, каша «булгур» з вершковим маслом, домашня курка, тушкована з овочами. Підвечірок: яблука свіжі, сушені фрукти і горіхи, цільно-зернові хлібці, какао, молоко. Вечеря: рисова каша з вершковим маслом, яйця перепелині, сир моцарела, свіжі овочі по сезону.

Вівторок. 

Сніданок: сирники, сметана, мед, яблука свіжі.

Полудень: свіжі фрукти.

Обід: борщ з домашньою куркою, сметана, хліб цільно-зерновий бездріжжовий, яйця перепелині, сир сулугуні, свіжі овочі по сезону, каша «артек» з вершковим маслом.

Підвечірок: яблука свіжі, сушені фрукти і горіхи, цільно-зернові хлібці, какао, молоко.

Вечеря: рисова каша з вершковим маслом, яйця перепелині, сир сулугуні, свіжі овочі по сезону.

Четвер.

Сніданок: сирники, сметана, мед, яблука свіжі.

Полудень: свіжі фрукти.

Обід: борщ з домашньою куркою, сметана, хліб цільно-зерновий бездріжжовий, яйця перепелині, сир сулугуні, свіжі овочі по сезону, каша «кус-кус» з вершковим маслом.

Підвечірок: яблука свіжі, сушені фрукти і горіхи, цільно-зернові хлібці, какао, молоко.

Вечеря: каша «артек» з вершковим маслом, яйця перепелині, сир сулугуні, свіжі овочі по сезону.

*Свіжі фрукти – протягом тижня кожен день різні (виноград, груші, мандарини, ківі, банани; малина, ожина, полуниця, черешня, вишня, слива).

**Свіжі овочі по сезону – овочеве асорті. Складається з нарізаних капусти білокачанної та червоної, моркви, буряка, топінамбура, червоної редьки, цибулі, часника; огірки, томати. Перець, свіжий горох, зелень; також в зимовий період квашена капуста.

***Сушені фрукти і горіхи – на протязі тижня кожен день різні (фініки, ізюм, курага, сушка, грецькі, фундук).

Ольга Міліневська

Засновниця та ведучій вихователь садочка "Деревце"

Я, мама п‘ятьох дітей, четверо з яких хлопці, багато разів шукала дитячий садок для своєї малечі. Кожного разу віддаючи свого малюка в садок я усвідомлювала, що це не те чого прагнула моя душа для моєї дитини. Коли з молодшим сином ми потрапили в вальдорфський садок «Софія», я відчула що щастя для моєї дитини є! На цей час я вже закінчиа Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка за фахом "хімік, викладач хімії", Київський Педагогічний Університет імені Бориса Грінченка за фахом "практичний психолог" та Пітерський Інститут Гештальт-терапії, тому з радістю пішла навчатися на Всеукраїнський Вальдорфський Педагогічний Семінар і паралельно працювати вихователем в вальдорфському садочку «Чарівна галявинка». Я мріяла про те, щоб в моєму рідному місті таких садочків де діти, батьки і вихователі радіють життю разом ставало все більше. І всесвіт відповів мені: я створила ще один вальдорфський садок «Деревце». 

Я з радістю прокидаюся кожного дня, бо на мене чекають мої вихованці: сяючі очі і відкриті серця! Ми разом граємо, співаємо, створюємо всілякі цікаві речі, досліджуємо наш дивовижний всесвіт, відкриваємо самих себе і тих хто поруч. Супроводжуючи кожного з дітлахів впродовж дня я живу з питанням: «Хто ти, і чим я можу тобі допомогти?». Бо кожна дитина приходить в садочок із своїми особистісними проблемами. І ці проблеми я сприймаю як свій професійний виклик. Кожного дня я спостерігаю якою цілющою і життєдайною може бути дитяча спільнота при чуйному і вдумливому супроводі свідомими і відповідальними дорослими! Проблеми зникають, а на Їх місті розквітають унікальні особистісні якості! Я щаслива тим, що причетна до цього перетворення. Моя душа радіє. Це надихає мене і запевняє, що світ може змінюватись на краще коли ми діємо разом.

 

Кредо: бути щасливою і підтримувати в цьому кожного, хто поруч.

Наші Викладачі

Ірина Пономарьова

Вихователь і викладач англійської

Ми працюємо феями, створюючи казкові свята, квести та щоденні дива для дітей, - ось чому мені добре в садочку «Деревце». Діти надихають розвиватись та заряджають енергією для втілення нових ідей. Стільки посмішок, щирості та безпосередності можна знайти тільки у дошкільнят. Ще в шкільні роки я зацікавилася англійською мовою. Вивчала її глибше у Вінницькому державному педагогічному університеті та практикувала у поїздках до Данії, Ірландії, Англії, Німеччини, Норвегії та на Батьківщині, працюючи нянею в родинах іноземців. Працювала з дітьми віком від народження до 10 років в сім’ях, дитячих центрах, таборах. Насолоджуюся роботою з маленькими дослідниками, адже це чудова нагода поділитися своїми знаннями, проявити творчі здібності (свої та діток), запалити у вихованцях цікавість до світу та допомогти їм повірити у власні сили, а ще поспівати, погратися, помалювати та погуляти у робочий час. Казкова робота!

 

Кредо: Навчаємо і навчаємось, дивуємо і дивуємось, радіємо своїм і дитячим перемогам разом!

Інна Рогова

Вихователь і викладач ремесел

Як кажуть - випадковостей в житті не існує. Коли ти щось шукаєш, то обов'язково знайдеш. Я заміжня і маю двох чудових донечок та онучечку.

І хоч за освітою я економіст-товарознавець, я працювала в різних сферах. Коли ми з чоловіком та маленькою донечкою служили в Німеччині, я працювала медсестрою в Військовому Шпиталі, і доглядала за маленькими дітьми. Пізніше я була завідучою магазина, працювала помічником керівника італійської фірми одягу. Але все це не приносило мені задоволення, і я шукала таку роботу, де я могла би дарувати своє тепло, приносити радість і собі і іншим. Ось тут я і дізналась про садочок "ДЕРЕВЦЕ". Я зрозуміла, що мені близька дитяча педагогіка та психологія. Спілкування з дітьми - це можливість допомогти малятам вийти в доросле життя більш підготовленими, навчити їх як не бути занадто вразливими, крок за кроком розвивати їх творчі здібності та комунікабельність, креативне мислення, уважність, допомагати дітям бути доброзичливими та охайними. І наш садочок - це саме те місце, де я кожен день відчуваю, що я там де і хотіла бути і працювати. І цим я дуже щаслива! 

 

 

Кредо: любов та турбота творять дива!

Неля Копчя

Вихователь і консультуючий психолог

Всі ми - родом з дитинства. Одного разу мене запросили на Свято Ліхтариків до садочка Деревце і мені захотілось повернутися туди -  що я роблю тепер кожного дня з великою-превеликою радістю, коли йду на роботу до садочку. Я маю нагоду кожного дня переживати з дітьми чарівну казку, кожен герой якої залишається назавжди у пам’яті, бачити щирі дитячі посмішки, які надихають не зупинятися, радіти життю і пізнавати світ разом, зрощувати у душі безцінний дар любові, полум’я якого освітлює дорогу нашого життя, допомагає долати труднощі, робити вибір. Тут кожному вдається стати як героєм книги життя так і її автором. Я заміжня і маю двох синів. Закінчила біологічний факультет Ужгородського національного університету, працювала в школі викладачем біології,продовжила навчатися в аспірантурі, по закінченні якої працювала науковцем за напрямками: мікробіологія, екологія, закінчила факультет психології за спеціальністю «Дитячий психолог», ряд приватних курсів з теорії та практики психологічного консультування. Знайшла себе працюючи психологом у реабілітаційному центрі, де надавала консультаційну допомогу дітям та дорослим з особливими потребами та членам їх сімей, проводила індивідуальні та групові психологічні консультації, тренінги особистісного росту. Будучи керівником програми соціально-психологічної допомоги «Довіра» вела психотерапевтичну групу. Підготувала українсько-американський проект «Гарденотеіапія: зцілення через турботу» (взаємодія зі світом рослин), організувала ряд творчих заходів.
З кінця 2017 р. - працюю вихователем дитячого садочка «Деревце», є студентом Всеукраїнського педагогічного вальдорфського семінару. Я вдячна долі за таку неймовірну розкіш працювати в колективі однодумців.

Кредо: робити світ кращим!

Зв'яжіться із нами

Місто Київ, вулиця Приозерна 6, Оболонь

Телефон:

                       (З 14.00 до 21.00)

Kyiv Ukraine

  • Black Vkontakte Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

Залиште ваш коментар, напишіть що сподобалося,

а чого не вистачає, допоможіть нам стати краще:

Ім'я

Email *

Телефон

Повідомлення