Наші вихователі

Вальдорфська педагогіка - це природність. Природність стосунків, природність оточення, природність розвитку. Вихователі нашого садочка докладають великих зусиль, щоб наповнити життя дітей радістю, творчістю та різноманітними природніми процесами, важливими для життєдіяльності дітлахів.
Засновниця та ведучий вихователь садочка "Деревце"
Ольга Міліневська
Я, мама п‘ятьох дітей, четверо з яких хлопці, багато разів шукала дитячий садок для своєї малечі. Кожного разу, віддаючи свого малюка в садок, я усвідомлювала, що це - не те, чого прагнула моя душа для моєї дитини.

Коли з молодшим сином ми потрапили в вальдорфський садок «Софія», я відчула, що щастя для моєї дитини є! На цей час я вже закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка за фахом "хімік, викладач хімії", Київський Педагогічний Університет ім. Бориса Грінченка за фахом "практичний психолог" та Пітерський Інститут Гештальт-терапії, тому з радістю пішла навчатися на Всеукраїнський Вальдорфський Педагогічний Семінар і паралельно працювати вихователем в вальдорфському садочку «Чарівна галявинка».
Ольга Міліневська
Я мріяла про те, щоб в моєму рідному місті таких садочків, де діти, батьки і вихователі радіють життю разом, ставало все більше. І всесвіт відповів мені: я створила ще один вальдорфський садок - «Деревце».

Я з радістю прокидаюся кожного дня, бо на мене чекають мої вихованці: сяючі очі і відкриті серця! Ми разом граємо, співаємо, створюємо всілякі цікаві речі, досліджуємо наш дивовижний всесвіт, відкриваємо самих себе і тих хто поруч.

Супроводжуючи кожного з дітлахів впродовж дня, я живу з питанням: «Хто ти, і чим я можу тобі допомогти?» Бо кожна дитина приходить в садочок із своїми особистісними проблемами. І ці проблеми я сприймаю як свій професійний виклик.

Кожного дня я спостерігаю, якою цілющою і життєдайною може бути дитяча спільнота при чуйному і вдумливому супроводі свідомими і відповідальними дорослими! Проблеми зникають, а на Їх місті розквітають унікальні особистісні якості! Я щаслива тим, що причетна до цього перетворення. Моя душа радіє. Це надихає мене і запевняє, що світ може змінюватись на краще, коли ми діємо разом.

Кредо: бути щасливою і підтримувати в цьому кожного, хто поруч.
Вихователь і викладач англійської
Ірина Пономарьова
Ми працюємо феями, створюючи казкові свята, квести та щоденні дива для дітей, - ось чому мені добре в садочку «Деревце». Діти надихають розвиватись та заряджають енергією для втілення нових ідей. Стільки посмішок, щирості та безпосередності можна знайти тільки у дошкільнят.

Ще в шкільні роки я зацікавилася англійською мовою. Вивчала її глибше у Вінницькому державному педагогічному університеті та практикувала у поїздках до Данії, Ірландії, Англії, Німеччини, Норвегії та на Батьківщині, працюючи нянею в родинах іноземців. Працювала з дітьми віком від народження до 10 років в сім’ях, дитячих центрах, таборах.
Ірина Пономарьова

Насолоджуюся роботою з маленькими дослідниками, адже це - чудова нагода поділитися своїми знаннями, проявити творчі здібності (свої та діток), запалити у вихованцях цікавість до світу та допомогти їм повірити у власні сили, а ще поспівати, погратися, помалювати та погуляти у робочий час. Казкова робота!


Кредо: Навчаємо і навчаємось, дивуємо і дивуємось, радіємо своїм і дитячим перемогам разом!

Вихователь і консультуючий психолог
Неля Копчя
Всі ми - родом з дитинства. Одного разу мене запросили на Свято Ліхтариків до садочка Деревце і мені захотілось повернутися туди - що я роблю тепер кожного дня з великою-превеликою радістю, коли йду на роботу до садочку.

Я маю нагоду кожного дня переживати з дітьми чарівну казку, кожен герой якої залишається назавжди у пам’яті, бачити щирі дитячі посмішки, які надихають не зупинятися, радіти життю і пізнавати світ разом, зрощувати у душі безцінний дар любові, полум’я якого освітлює дорогу нашого життя, допомагає долати труднощі, робити вибір. Тут кожному вдається стати як героєм книги життя, так і її автором.
Неля Копча
Я заміжня і маю двох синів. Закінчила біологічний факультет Ужгородського національного університету, працювала в школі викладачем біології, продовжила навчатися в аспірантурі, по закінченні якої працювала науковцем за напрямками: мікробіологія, екологія, закінчила факультет психології за спеціальністю «Дитячий психолог», ряд приватних курсів з теорії та практики психологічного консультування.

Знайшла себе працюючи психологом у реабілітаційному центрі, де надавала консультаційну допомогу дітям та дорослим з особливими потребами та членам їх сімей, проводила індивідуальні та групові психологічні консультації, тренінги особистісного росту. Будучи керівником програми соціально-психологічної допомоги «Довіра» вела психотерапевтичну групу. Підготувала українсько-американський проект «Гарденотерапія: зцілення через турботу» (взаємодія зі світом рослин), організувала ряд творчих заходів.

З кінця 2017 р. - працюю вихователем дитячого садочка «Деревце», є студентом Всеукраїнського педагогічного вальдорфського семінару. Я вдячна долі за таку неймовірну розкіш - працювати в колективі однодумців.

Кредо: робити світ кращим!
Вихователь і викладач ремесел
Інна Рогова
Як кажуть - випадковостей в житті не існує. Коли ти щось шукаєш, то обов'язково знайдеш.

Я заміжня і маю двох чудових донечок та онучечку. І хоч за освітою я - економіст-товарознавець, я працювала в різних сферах. Коли ми з чоловіком та маленькою донечкою служили в Німеччині, я працювала медсестрою в Військовому Шпиталі, і доглядала за маленькими дітьми. Пізніше я була завідуючою магазина, працювала помічником керівника італійської фірми одягу. Але все це не приносило мені задоволення, і я шукала таку роботу, де я могла би дарувати своє тепло, приносити радість і собі і іншим. Ось тут я і дізналась про садочок "ДЕРЕВЦЕ".
Інна Рогова

Я зрозуміла, що мені близька дитяча педагогіка та психологія. Спілкування з дітьми - це можливість допомогти малятам вийти в доросле життя більш підготовленими, навчити їх, як не бути занадто вразливими, крок за кроком розвивати їх творчі здібності та комунікабельність, креативне мислення, уважність, допомагати дітям бути доброзичливими та охайними. І наш садочок - це саме те місце, де я кожен день відчуваю, що я там, де і хотіла бути і працювати. І цим я дуже щаслива!


Кредо: любов та турбота творять дива!

Зв'яжіться із нами
Якщо вам незручно телефонувати, писати у Telegram/Вайбер, залиште питання через форму і ми обов'язково відповімо
вул. Приозерна 6, Оболонь, м. Київ
Відкрити у Гугл-картах

Телефон: +380685388118
(телефонуйте з 14.00 до 21.00)

Email: DerevtseSad@gmail.com
Telegram: @omilinevskaya
Viber: +380685388118
Зв'язатися зараз
Telegram Viber Phone